Ředkovec – adaptační kurz 6.A

Ve dnech 3. – 4. 10. 2022 se třída 6. A zúčastnila adaptačního kurzu, který proběhl na Ředkovci. Je to hezké a klidné místo, a tak si to děti užily. Pod vedením p. uč. Rásla a Machálka se zapojovaly do různých aktivit a činností, během nichž se vzájemně poznávaly a učily se spolupracovat . Byly ukázněné.

Hry byly velmi dobře organizované, promyšlené a děti bavily. Kurz proběhl bez problémů.Velký dík patří právě panu učiteli Ráslovi a Machálkovi, kteří odvedli velký kus práce. Jsem ráda, že jsem děti mohla poznat i z jiné stránky a doufám, že budeme dobrý kolektiv.

A jak pobyt viděly děti?

• Hodně se mi tu líbilo, hodně jsme se tu poznaly, je to tu nádherné.
  • Bylo to tu hezké. Líbilo se mi tady. Naučili jsme se spoustu nových a krásných věcí. Děkuji za tento krásný pobyt. Hodnocení výborné.
  • Líbilo se mi, jak skvěle paní kuchařky vařily. Hry byly dobré. Líbili se mi moc kamarádi.
  • Na adaptačním pobytu mě nejvíce bavilo hrát jogurtobal a hra na koně. Ráda bych tam byla na víc dní, protože se mi tam líbilo.
  • Nejvíce se mi líbily hry a dobře se tam vařilo. Nic bych nechtěl doplnit, protože se mi to líbilo celé a klidně bych jel zase.
  • Moc se mi líbilo hututu. Moc se mi líbil přístup všech učitelů. Nelíbilo se mi počasí. Moc děkuju.
  • Na adaptačním pobytu se mi líbily e-maily, soutěže ( hlavně jogurtobal ) a to, že jsme se prostě poznali jinak než ve škole.
  • Líbily se mi všechny hry. Byla sranda. Neučili jsme se.
  • Nejvíc se mi líbilo, jak jsme hráli venku hry, jak jsme měli e-maily a jak jsme se bavili.